We zijn enorm trots op onze allereerste folder en laten hem dan ook de komende weken bij u thuis bezorgen. Heeft u onze folder al in huis? In deze compacte uitvoering vindt u precies de informatie die u nodig heeft.

Meubelshop Emmen Heeft u onze folder al in huis?

Waar het opvalt, dat de prijs meevalt

In onze winkel kunt u naar hartenlust uw nieuwe interieur bij elkaar shoppen. Op twee verdiepingen vindt u een groot assortiment meubels en woonaccessoires. Naast onze uitstekende service leveren wij uitsluitend producten van hoge kwaliteit. Met de slogan: “waar het opvalt, dat de prijs meevalt” willen wij u verrassen met het feit dat kwaliteit en design ook betaalbaar kan zijn.

Heeft u onze folder al in huis? Meubelshop Emmen

Ons Team

Maak kennis met ons team. Zij adviseren u niet alleen in de winkel, ze leveren uw nieuwe meubels zelf bij u thuis, indien nodig worden de meubels gratis gemonteerd en op de plaats gezet waar u ze graag wilt hebben.

Wist u dat..

Op de achterkant vindt u een aantal handige weetjes. Wist u dat u bij ons nooit vooraf een aanbetaling hoeft te doen? We hopen dat u met onze folder in de stemming komt en nodigen u daarnaast uit om onze winkel te bezoeken.